מי אנחנו?

דבר מנהלת המתנ”ס

תושבים יקרים!

הקיץ שחלף היה רב בפעילויות מקצועיות ואיכותיות והמשובים המפרגנים שלכם חממו את הלב. קייטנות גני הילדים ובי"ס של הקיץ כולל כיתה ג', שהופעלו ע"י צוות המתנ"ס, ביה"ס והמועצה. קייטנת טבע ואתגר נחלה הצלחה מדהימה. פעילות הנוער המגוונת והעשירה במהלך הקיץ, קבלה חיזוק משמעותי בתוספת פעילות ייחודית לתלמידי ד-ו בשעות הערב וזאת בעזרתה של המועצה ובהובלת יחידת הנוער, מחנות בכדורסל, מחנה לחימה משולבת וקייטנות מדע.

הקיץ עוד לא תם וכבר אנו בפתחה של שנת פעילות חדשה, ושוב אנחנו מחדשים!!!!!

נמשיך שיתוף פעולה, מקצועי ומיוחד עם קורל מוסיקה לפתיחת חוגים והרכבים חדשים ושיעורי כלי על כלים חדשים שלא נלמדו במתנ"ס בשנים האחרונות. בעקבות הצלחת הלהקות "אלפי צלילים", אנו פותחים בי"ס לאמנויות הבמה לכיתות ד' ומעלה. לשם כך אנו בעיצומה של בניית חדר חזרות ואומנויות הבמה חדש ושיפוץ ואיבזור חדרי המוסיקה והתקשורת. הוספנו חוגי תרבות מרתקים וחדשים בהתאם לבקשתכם העשרנו את מגוון חוגי הספורט ממשיכים עם ליגת נשים בכדורשת - מאמאנט. אנו מהדקים את שיתוף הפעולה עם חטיבת חצב ופותחים מגמת כדורסל חדשה - פרטים בקרוב. כפי שתראו בחוברת החוגים - השקענו מאמצים רבים לשמר את הפעילויות המוצלחות שקיימנו בשנה הקודמת, לחדש ולהתחדש.

אנו מאמינים כי כל אחת ואחד מכם ימצא בפעילויות, תחומים העונים לטעמו. אני מזמינה אתכם באופן אישי, לבוא ולפעול במסגרת המתנ"ס והקהילה. בהנהגות הורים במעונות ובצהרונים, פעילים בוועדות המתנ"ס ובפעילויות הקהילתיות. להשתתף בתהליך הקהילתי אותו אנו נקדם ונפתח בשנה הקרובה, ליזום פעילויות ולרתום משתתפים נוספים. אני מבקשת להודות לצוות המתנ"ס המסור, לחברי הנהלת המתנ"ס הפעילה והמחויבת. לדליה יו"ר הנהלת המתנ"ס, לשלמה ולכל עובדי המועצה על השותפות, לחברה למתנ"סים, למתנדבות ולמתנדבים הרבים – המהווים את לב הקהילה ולכל אחת ואחד מכם - תושבים יקרים שהופכים את המקום לבית. באיחולי פעילות פוריה וברוכה

בברכה חמה,
אירית רמון-חיון, מנהלת המתנ"ס

 

צרו קשר:
השלוחות שלנו:
פעילויות:
תוכן מרכזי:
קישורים:
מתנסנט חוגים