מי אנחנו?

דבר יו"ר ההנהלה

תושבים יקרים

אנו עומדים בגאוה גדולה לקראת פתיחת שנה נוספת של פעילות ענפה ועשירה במתנ”ס, מתנ”ס אלפי מנשה דוגל באיכות החיים של תושביו וככזה, ניתן למצוא בו כל ימות השנה פעילויות רבות ומגוונות לשעות הפנאי לבני כל הגילאים. הפעילויות מתקיימות במתנ”ס, במבנים ציבוריים, בפארקים ובמגרשי הספורט. המתנ”ס שלנו הוא הזרוע המקצועית והביצועית של המועצה, ופועל מתוך ראייה כוללת
של צרכי הקהילה ומהווה מרכז קהילתי תוסס ושוקק המאפשר לכולם למצוא מסגרות פעילות ותחומי עניין שונים, גמישים ומקיפים נושאים רבים לביטוי עצמי, לתרומה חברתית ובילוי בשעות הפנאי. הנהלת המתנ”ס גאה לשמר את המדיניות בה כל תושב, קשיש, מבוגר או ילד יוכל להנות מפעילויות המתנ”ס גם אם אין ידו משגת.המתנ”ס ממשיך בתנופת עשייה ופועל ככל שניתן לשפר ולהרחיב את הפעילויות הקהילתיות לבילוי איכותי ומהנה של שעות הפנאי. לרווחת ותועלת הקהילה בכל שכבות הגיל. נמשיך לעשות זאת בשיתוף פעולה מלא והדוק עם המועצה והחברה למתנס”ים. בהזדמנות זו, אני מוצאת חובה נעימה להודות לכל העושים במלאכה:

תודה לגב’ אירית רמון חיון מנהלת המתנ”ס שהצליחה לנתב את המתנ”ס גם במים סוערים. תודה לצוות המתנ”ס, הרכזים והמדריכים הוותיקים והמיומנים ובעיקר הנאמנים שבדרכם המקצועית מובילים להישגים נאים בחוגים, במעונות, בצהרונים, באירועים ופעילויות.

תודה למתנדבים הרבים על מעורבתם בחיי הקהילה אתם גאוה לישוב,

תודה למר שלמה קטן יו”ר המועצה המקומית על שרואה במתנ”ס חלק בלתי נפרד מהמועצה.

תודה לעובדי המועצה שתמיד מוכנים להושיט יד.

תודה לחברי בהנהלת המתנ”ס אשר משקיעים בהתנדבות מלאה ובאהבה רבה ממיטב זמנם ומרצם לקידום הפעילויות והמדיניות של המתנ”ס.

ובעיקר תודה לתושבים המביעים את אמונם במתנ“ס וחוזרים אלינו שנה אחר שנה, ואני גאה לראות שמספר המשתתפים עולה.

 

בכבוד רב ובברכה
נחום לוי דליה, יו"ר הנהלת המתנ"ס

צרו קשר:
השלוחות שלנו:
פעילויות:
תוכן מרכזי:
קישורים:
מתנסנט חוגים