לפעילות עד הבית לחצו כאן!

תושבים יקרים ! נכון למוצ"ש ה – 14/3/2020 החליטה הממשלה על החרפת הצעדים על מנת למנוע את התפשטות נגיף הקורונה. אנו בפתחה של תקופה המחייבת אחריות אישית מכל אחד ואחת מאיתנו. הצלחת הצעדים מחייבת שותפות ואחריות הדדית על כולנו כקהילה. אנו כמתנ"ס בשיתוף המועצה נעשה את כל המאמצים כדי לסייע לכל הזקוק לכך. לגבי פעילויות המתנ"ס- בהתאם להנחיות החל מיום ראשון ה- 15.3.20 לא יתקיימו כל החוגים וכל הפעילויות כולל צהרונים, מעונות, בית הנוער, ספורט, מחול ומועדון ותיקים ונהנים. לגבי מדיניות החזרי הכספים בגין התקופה שבה אנו נאלצים להפסיק פעילותינו מכורח המציאות, תשלומים עתידיים לא ייגבו מהמשתתפים עד החזרה לפעילות. כרגע אנו רק בתחילת הבנת הנושא ומשמעויותיו ומטפלים בחשוב שהוא מילוי ההנחיות, שמירה על בריאות הציבור ומתן סיוע לכל חבר בקהילה הזקוק לכך בשיתוף עם המועצה. עד להודעה חדשה לא תהיה קבלת קהל במשרדי המתנ"ס, בשאלות ניתן לפנות טלפונית או להשאיר הודעה באתר האינטרנט של המתנ"ס. אנו נעמוד בקשר רציף איתכם גם דרך הפייסבוק ובהודעות היוצאות ע"י הרשות המקומית על כל שינוי או עדכון. אנו מאחלים לכולם בריאות טובה כדי שביחד נעבור כולנו את התקופה המאתגרת הזו. שלכם ובשבילכם, בשם חברי ההנהלה וצוות המתנ"ס רונית דדון מנהלת המתנ"ס רחל שטיינר יו"ר הנהלת המתנ"סמעונות

מעונות

  רשת "התחלה חכמה" של החברה למתנ"סים באלפי מנשה מונה כיום שני מעונות, "ניצנים" בשכונת יובלים ו"ניצני טל" החדש בשכונת גבעת טל. 
  המעונות הינם מעונות יום קהילתיים המשמשים מרכז חינוך ותרבות לילדים, להורים ולקהילה כולה. 
  מעונות הרשת הינם בפיקוח ובתמיכה של משרד העבודה והרווחה בהתאם להנחיות הממשלה.

  הדרך החינוכית של המעונות שלנו מחברת את כל השותפים לעשייה החינוכית (הורים, ילדים ומחנכות) למען הילד ומימוש הפוטנציאל שלו. 
  בסיס הגישה החינוכית של "התחלה חכמה", נמצא בצרכיו ההתפתחותיים, כאשר ההורים שותפים לעשייה החינוכית.

  מתפקידיו של המעון הוא להקנות ידע, ערכים והרגלי התנהגות, לצד הסתכלות מעמיקה על הילד ממקום של אמונה בכוחותיו ויכולותיו. אנו משתדלים לצייד את הילד, מידי יום, בכלים אותם הוא צריך על מנת שכל התנסות שלו תהיה משמעותית ותתרום לבניית הזהות העצמית והדימוי העצמי שלו. 
  תוכנית העבודה במעון מותאמת לצרכיו ההתפתחתיים של כל ילד ובקביעת סדר היום אנו מגלים רגישות לקצב האישי של הילדים.

  למעונות שלנו צוות מוסמך, מיומן ומקצועי הלומד ומלווה בהדרכה והנחייה פדגוגיים מטעם רשת "התחלה חכמה".

  המטבח במעונות הינו כשר, בשרי בעל תעודות תו איכות המזון של האגודה לבריאות הציבור ובפיקוח משרד הבריאות ודיאטנית הרשת. 
  התפריט שלנו מגוון, עשיר, בריא ומותאם התפתחותית לילדים.

  שעות פעילות המעונות: 7:00-16:00 עם אפשרות לשעת הארכה עד 17:00 בתוספת תשלום.

  קבוצות הגיל במעון: 
  כיתת תינוקות: 3-15 חודשים 
  כיתת פעוטות/בוגרים 15-32 חודשים

  צרו קשר:
  השלוחות שלנו:
  פעילויות:
  תוכן מרכזי:
  קישורים:
  מתנסנט חוגים