מחול

מחול

    ראש תחום מחול: עדי דניאל

    "המחול הינה השפה הבלתי מילולית של הנפש כדי להתבטא ולבטא" (מרתה גרהם)

    על בית הספר למחול
    בית הספר למחול הינו תוצר של שיתוף פעולה בין מחלקת החינוך ומתנ"ס אלפי מנשה, מגמת המחול, חטה"ב "חצב", בתיה"ס היסודיים "צופה שרון" ו"נופי החורש" וגני הילדים, כולם תחת קורת גג אחת: המרכז הקהילתי אלפי מנשה.
    ביה"ס למחול גאה להוות מסגרת משמעותית ומכילה, למאות תלמידים אשר אוהבים ונהנים ללמוד, להתנסות ולחוות מחול.
    ביה"ס למחול הינו מוסד המוכר ביישוב ומחוצה לו כבית ספר ללימודי מחול ברמה הגבוהה ביותר, אשר מושך אליו תלמידים רבים ואת מיטב המורים והיוצרים, יוצאי להקות ובעלי תארים בהוראת מחול אשר מגיעים מכל רחבי הארץ.

    העשרה במחול לכל הגילאים
    בביה"ס למחול ישנה תוכנית העשרה רחבה המותאמת לגילאים השונים, במסגרתה הרקדנים צופים ומשתתפים במופעים, מפגשי מחול, סדנאות ומורים אורחים, כאשר המטרה - טיפוח התלמידים כקהל צורך תרבות וצופה מושכל במחול.
    (עלות: 250 ₪. סכום זה הינו חובה לתשלום לכל תלמיד/ה בביה"ס ואינו ניתן להחזר. כיתה ב' - 120 ש"ח)

    * פתיחת כל חוג מותנית במספר מינימלי של נרשמים. מספר המקומות בכל חוג מוגבל ומשתנה מחוג לחוג.
    * ניתן להגיע לשיעור נסיון בכל שיעורי המחול הקיימים במערכת (מלבד שיעורי המגמה והלהקות).

    צוות מורי ביה"ס למחול
    עדי דניאל - ראש תחום מחול, רכזת מגמה, מנהלת אמנותית ומורה לג'אז
    רוני דגן - בלט קלאסי ופוינט
    ערן אבוקסיס - מחול מודרני
    הדר שפירא ויסבורד - מחול מודרני-יצירתי וקומפוזיציה
    עדי קדוש - מחול לגיל הרך, בלט קלאסי וג'אז מודרני
    ג'וליה שחר - היפ הופ ווסטריט
    לאון קרביץ - ברייקדאנס

    החל מהשנה - מסלולי להקות בביה"ס למחול
    מטרת הלהקה - תחרויות והופעות עלות: 175 ש"ח לחודש

     

    יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי
    אלמוג חדש אלמוג חדש מעין אלמוג חדש אלמוג חדש מעין אלמוג חדש
     

    14:00-15:15

    קלאסי

    מגמה ז'

    (רוני דגן)

         

    13:00-14:00

    ג'אז

    מגמה ט'

    (עדי דניאל)

             

    14:00-15:15

    קומפוזיציה

    מגמה ח'

    (הדר שפירא)

    15:30-16:45

    מודרני

    מגמה ז'

    (ערן אבוקסיס)

    15:15-16:30

    קלאסי

    מגמה ט'

    (רוני דגן)

    15:00-16:00

    היפ הופ

    ז'-ח'

    (ג'וליה שחר)

    15:00-16:0

    מקצועי

    ו'

    (הדר שפירא) 

     

    14:00-15:00

    ג'אז

    מגמה ח'

    (עדי דניאל)

       

    15:00-16:00

    מקצועי

    ו'

    (אדר ריקליס)

     

    15:30-16:45

    קלאסי ופוינט

    מגמה ח'

    (רוני דגן)

    15:15-16:45

    קומפוזיציה

    מגמה ז'

    (הדר שפירא)

    16:45-18:00

    מודרני

    מגמה ט'

    (ערן אבוקסיס)

    16:30-17:45

    קלאסי

    מגמה ח'

    (רוני דגן)

    16:15-17:15

    היפ הופ

    ו'

    (ג'וליה שחר)

    16:00-17:00

    מקצועי

    ה'

    (הדר שפירא)

    16:15-17:00

    מקצועי

    ב'

    (עדי קדוש)

    15:00-16:00

    ג'אז

    מגמה ז'

    (עדי דניאל)

     

    16:15-17:15

    ג'אז

    ה'-ו'

    (עידן גמליאל)

    16:00-17:00

    מקצועי

    ג'-ד'

    (אדר ריקליס)

     

    17:00-18:15

    קלאסי ופוינט

    מגמה ז'

    (רוני דגן)

    16:45-18:00 קומפוזיציה מגמה ט' (הדר שפירא)

    18:00-19:15

    מודרני

    מגמה ח'

    (ערן אבוקסיס)

    18:00-18:45

    מקצועי

    ב'

    (רוני דגן)

    17:15-18:15

    היפ הופ

    ה'

    (ג'וליה שחר)

    17:00-18:00

    מקצועי

    ג'-ד'

    (הדר שפירא)

    17:00-17:45

    טרום חובה

    (עדי קדוש)

    16:00-17:00

    להקה צעירה

    ה'-ו'

    (עדי דניאל)

    17:45-18:45

    תיפוף גוף

    ב'-ו'

    (ג'וליה שחר)

    17:15-18:15

    ג'אז

    ג'-ד'

    (עידן גמליאל)

    17:00-18:00

    מקצועי

    ה'

    (אדר ריקליס)

    16:00-17:00

    ברייקדאנס

    יסודי

    (לאון קרביץ)

    18:15-20:15

    קלאסי ופוינט

    ט'-י"ב

    (רוני דגן)

     

     19:15-20:45

    פנים וגוף

    י'-י"ב

    (ערן אבוקסיס) 

     

    18:15-19:15

    היפ הופ

    ג'-ד'

    (ג'וליה שחר)

     

    17:45-18:30

    גן חובה

    (עדי קדוש)

    17:00-18:30

    פנים וגוף

    י'-י"ב

    (עדי דניאל)

    18:45-19:45

    היפ הופ

    ט'-י"ב

    (ג'וליה שחר)

       

     17:00-18:00

    ברייקדאנס

    חטיבה

    (לאון קרביץ)

         
           

    18:30-19:15

    מקצועי

    א'

    (עדי קדוש)

    רפרטואר/סדנאות

    ט'-י"ב

    (מורים אורחים)

               

    * המערכת ניתנת לשינויים

    * שיעורים חדשים! ברייקדאנס לכיתות א' ומעלה! יום חמישי בשעה 16:00 בסטודיו מעין במתנ"ס. מתחילים ב 1/9

     

    צרו קשר:
    השלוחות שלנו:
    פעילויות:
    תוכן מרכזי:
    קישורים:
    מתנסנט חוגים