חיפוש באתר

מי אנחנו

דבר מנהל המתנ"ס

אנשי ונשות קהילת אלפי מנשה,

 

שמח להביא בפניכם את חוברת הפעילות לשנת תשפ"ב, הבאה עלינו לטובה. בחוברת תמצאו מגוון רחב של תכניות חוגים ופעילות לקהילה, חוויות תרבות פנאי והעשרה.

 

עולמות התוכן שתגלו כאן, הם פרי יצירתם של צוות מובילי התחומים, רכזי ביה"ס המקצועיים, מדריכי ומפעילי החוגים. להם מגיעה ההערכה וההוקרה על הפקת קשת האפשרויות החברתיות לכל המשפחה. להם התודה על העמל הרב והמאמץ המתמיד לשיפור איכות ומקצועיות התוכן המובא כאן. אני גאה בכם.

 

קהילה יקרה, בפתחה של השנה החדשה, אנו יוצאים יחד איתכם, לעשייה חברתית לחיזוק וטיפוח קהילת אלפי מנשה. אנו מבטיחים להתמיד לכל אורך הדרך, להיות קשובים אליכם, להעניק לכם שירות מיטבי, ללמוד ולהתפתח למענכם. אנו קוראים לכם להצטרף למרכז הקהילתי ולקחת חלק פעיל ביצירה ובהובלת הפעילות למען הקהילה.

 

תודה אישית להנהגת המועצה המקומית אלפי מנשה ולראש המועצה שי רוזנצוויג. על התמיכה והליווי, והאמון שניתן לנו להוביל שירותי חינוך וקהילה ביישוב. נעים להיות חלק מהחזון היישובי ולהיות שותפים לעשייה. אני בטוח ששותפות איתנה כמו זו, של הנהלת המועצה יחד עם הנהלת המרכז הקהילתי והעומדת בראשה הגב' רחל שטיינר, תביא להישגים גבוהים בעלי משמעות וערך.

 

בשם צוות והנהלת המרכז הקהילתי, אני מברך את משפחות היישוב בברכת שנה טובה ומתוקה.

 

יסף זית

מנהל מרכז קהילתי אלפי מנשה

 

מתנסנט חוגים הצהרת נגישות